*  God of War Ragnarok'un Thor Oyuncusu Çok Farklı Bir MCU Karakterinden İlham Aldı
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
294
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
12.11.2022 Saat: 05:45


[Resim: b85kHZy.jpg]

İşin içinde İskandinav Mitolojisi varsa, Thor'u da içermeli. God of War Ragnarok, Marvel Sinematik Evrenindeki büyük rolü sayesinde hayranların God of Thunder'ı tanıdığını ve sevdiğini anlıyor ve oyun Thor'a önemli bir rol veriyor. Seslendirme sanatçısı Ryan Hurst için, Odin'in oğlu için yaptığı yorum, çok farklı bir MCU karakterinden ilham aldı: Hulk.

Variety ile yaptığı bir röportajda Hurst, her iki karakterin de kontrol edilemez miktarda öfke sergilediğini açıkladı.

Hurst, "Bunlardan bazıları, 'Hulk Smash' deyimiyle ortaya çıkıyor, ancak daha katmanlı bir şekilde" dedi. "Bunu yorumlama şeklim, insanüstü miktarlarda güç, öfke ve öngörülemezlik.”

Hurst ayrıca çok farklı bir karakterden büyük ölçüde ilham aldı: Tommy Lee Jones'un Şerif Ed Tom Bell'deki No Country for Old Men.

Hursts'ın Thor'u, karakterin MCU'daki Chris Hemsworth'unkinden çılgınca farklı bir yorumu. Hemsworth'un iyiliksever varlığı tuhaf sözler kıracak ve Stormbreaker'a sevgi dolu övgüler yağdıracak olsa da, God of War Ragnarok'taki Thor acımasız bir ölüm makinesidir.

Anlatı yönetmeni Matt Sophos, “Marvel'in yaptığı her şeyi ters çevirdik, tüm Æsir tanrıların kötü adamlar ve tüm Devler iyi adamlar” dedi.

Orijinal Thor filminde, Jötunheim'ın Frost Giants'ının kötü adamlar olarak tasvir edildiğini söyledi. "İskandinav mitolojisi hakkında bildiğimiz neredeyse her şey, tanrılar birçok popüler tasvirden, özellikle de MCU'dan çok daha griydi."

Sophos şöyle devam etti: “Umarım insanları görmedikleri şekillerde şaşırtmışızdır, ancak oyunumuzdaki Thor ile bunun başka türlü olamayacağını anlamışızdır. Ryan'ın gelip bu karakteri oynamasını sağladığım için çok müteşekkirim çünkü o, bir nota olabilecek birine o kadar çok hayat veriyor ki."Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
God of War Ragnarok Başlangıç ​​Kılavuzu ve Temel Bilgiler B. Bulut 0 421 24.11.2022 Saat: 09:50
Son Yorum: B. Bulut
God of War: Ragnarok Old Friends B. Bulut 0 265 12.11.2022 Saat: 05:30
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: