*  God of War Sürümü Bu Hafta Sonra Gerçek Bir Kanlı Ay ile Aynı Anda Olacak
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
266
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
08.11.2022 Saat: 10:22


[Resim: fArCOhp.jpg]

Ay, görünüşe göre God of War Ragnarök'ün gelişini haber vermek için 8 Kasım'da kan kırmızısına dönecek. Neyse ki, iyimser görünüm, günlerin sonunun gerçek gelişinden ziyade tam bir ay tutulmasından kaynaklanacak.

Santa Monica Studio'nun 2018 God of War'ın uzun zamandır beklenen devamı, bu hafta 9 Kasım'da raflara çıkmaya hazırlanıyor. Eleştirilerin ve bazen komik bir pazarlama kampanyasının bir araya gelmesi, PlayStation konsol sahiplerini ateşli bir beklentiye soktu ve şimdi Ragnarök'ün gelişi, tamamen olası olmayan bir yutturmaca kaynağından gök mekaniğinin faydalanacak gibi görünüyor.

Twitter kullanıcısı @EmManuDoll tarafından tespit edildiği ve resmi Santa Monica Studio hesabından emoji yüklü bir gönderide retweetlendiği gibi, God of War Ragnarök'ün yayınlanmasından bir gün önce 8 Kasım'da bir ay tutulması gerçekleşecek.

Yaklaşan devam filminin, müjdecilerinden biri olan Güneş ve Ay'ın karartılması olan İskandinav mitolojik gün sonu günlerini çevreleyen olaylarla ilgili olduğu düşünülürse, bu bir tesadüf olamayacak kadar mükemmel görünüyor.

Ragnarök'e kadar giden olaylarda, İskandinav mitolojisinin bazı versiyonları, dev kurtlar Skoll ve Hati'nin Güneş'i ve Ay'ı avlayıp onları tüketeceğini iddia ediyor. Mitolojinin bu özel unsurunun, aslında lansman fragmanında yer aldığı için oyunun önemli bir parçası olacağını biliyoruz.

Elbette, 8 Kasım'da Ay'ın kızarmasının asıl nedeninin tanrılar ve canavarlarla hiçbir ilgisi yoktur, daha ziyade gezegenimizin Ay ile Güneş'in arasından geçip ışığını engellemesiyle meydana gelen tam bir ay tutulmasıdır.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
V Rising Yama Notları Gloomrot harita sürümü sonunda burada B. Bulut 0 194 26.05.2023 Saat: 00:53
Son Yorum: B. Bulut
Modern Warfare 2'nin Çok Oyunculu Oyununda Üçüncü Kişi ve 'Baskın' Modları Olacak B. Bulut 0 300 15.09.2022 Saat: 21:12
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: