*  Immortal Legend Ana Ekran Açıklaması
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
246
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
01.12.2022 Saat: 19:46 (Son Düzenleme: 01.12.2022 Saat: 19:47, Düzenleyen: B. Bulut.)


Neden bu bölümü yazmaya karar verdik? Sadece bu tür bir oyunu ilk kez oynayan yeni başlayanların çoğu, oyunun birçok farklı düğmesi, etiketi ve işlevi karşısında kaybolabilir.

[Resim: eTKAFWV.jpg]

Avatarınız (sol üst köşede) Oyun Seçenekleri menüsünü açar. Bölüm büyük değil, ancak zayıf bir telefonunuz varsa, bazı göstergeleri azaltabilir ve kaldırabilirsiniz. Örneğin, ayarların üst kısmında öğelerin yanındaki kutuları işaretleyebilirsiniz:
 
DİĞER oyuncunun Blok beceri etkisi (diğer beceri oyuncularının engelleme etkisi).
Normal Hasar Kayan Metni Engelle (diğer oyuncuların unvanını bloke etme).
DİĞER oyuncunun Blok kanatları (diğer oyuncuları engelleyen kanatlar).
Koruma etkisi Engelleme (engelleme koruma etkisi).
Gerekli öğelerin yanındaki kutuları işaretleyerek, ekip aktivitelerinde ve Arena'da telefon arızalarının önüne geçeceksiniz. Böylece akıllı telefonunuzun grafik yongası üzerindeki yükü azaltmış olursunuz.

[Resim: hr6xxxV.jpg]

Grafik Ayarları - Gecikmeleri ve aksaklıkları önlemek için daha düşük bir kalite ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, "Düşük Kalite" düğmesine tıklayarak modu değiştirin. Oyun daha sonra yeniden başlayacaktır.

[Resim: 4ZKMQrI.jpg]

Buff, aşağıdakilerden aldığınız olumlu etkidir:
 
Ayrıcalıklı aylık geçiş (gerçek parayla satın alınır)
Premium seviye (sınıf, gerçek parayla yapılan her satın alımda artar).
Dünya seviyeniz (yeteneğiniz) için dünya seviyesinin altında bir beceri düzeyine sahip oyuncular deneyim için bonuslar alabilirler.
Posta, sistemden ve geliştiricilerden çeşitli mektupların geldiği bir posta kutusudur ve burada ayrıca girilen hediye kodu için bir ödül bulacaksınız. Bir etkinliği tamamladıysanız ancak ödüllerinizi çantanızda bulamıyorsanız, onlara postada bakın.
Top Up, gerçek parayla iyi eşyalar satın alabilmeniz için oyunun sizin için yaptığı önerilerdir. Bir tür dükkan. Satın alımlar için premium sınıfınızı artıracaksınız.


[Resim: L0dq4Gn.jpg]

VIP, ayrıcalıklarınızın seviyesidir. Ancak oyundaki görevleri tamamlayarak basitçe artırabilirsiniz. VIP seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar çok hediye alırsınız, ayrıca VIP'deki artışla birlikte etkinliklerde bazı görevlere erişebileceksiniz.
[Resim: TnjIiYK.jpg]

Yukarıdaki resim oyunun sunucu saatini ve WarZone bölümünü göstermektedir. Bu yazı yazıldığı sırada, bölüm yapım aşamasındadır. Ama şimdi içine girebilir ve dünyanın en iyi oyuncularının önünde "boyun eğebilirsiniz". Bunun için küçük hediyeler alacaksınız.

[Resim: jNqKxqN.jpg]

Etkinlikler - Geçici ve kalıcı oyun etkinliklerinin göründüğü yer burasıdır. Bazıları indirimlerden yararlanmanızı veya gerçek parayla avantajlar satın almanızı önerir. Ancak, zor kazandığınız parayı vermeniz gerekmeyen bazı gerçekten ilginç hisseler var.

Benefis Salonu, oyundaki başarılarınız karşılığında birbirinden güzel ödüller alabileceğiniz bir bölümdür. Ayrıca burada (CDK sekmesinde) bir hediye kodu girebilir ve ücretsiz hediyeler alabilirsiniz. Kodlar, FaceBook'taki resmi sayfaya gidilerek bulunabilir (atlama düğmesi etkinlikler menüsünde bulunur) ve en son haberlere ve hediye kodlarına bakın.

Giriş Ödülleri - burada oyun sizi her gün girdiğiniz için ödüllendirecektir.

Rütbe - burada diğer oyuncuların başarıları için bonuslar alırsınız (bunu yukarıda yazdık).

Ücretsiz Hazine Avı - Çeşitli biletler aldıkça burada rastgele iyi ödüller alabilirsiniz. Günde birkaç kez, bölümün her sekmesinde ücretsiz çörek almak için ücretsiz deneme hakkınız vardır.

Growth Rewards, oyun içi başarılarınız için güzel ödüller alacağınız bir bölümdür. "Şeytan Anlaşması", "Savaşçı Rozeti" ve "Hafta Sonu Şenliği" bölümlerinde de benzer başarılar var.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Immortal Legend Karakter Sınıflarına Genel Bakış B. Bulut 0 272 01.12.2022 Saat: 19:53
Son Yorum: B. Bulut
Immortal Legend Hediye Kodu Kullanma B. Bulut 0 266 01.12.2022 Saat: 19:39
Son Yorum: B. Bulut
Fortnite'ta Ekran Boyutu Nasıl Ayarlanır? B. Bulut 0 296 27.11.2022 Saat: 22:26
Son Yorum: B. Bulut
Marvel Snap Kart Havuzları Açıklaması B. Bulut 0 353 02.11.2022 Saat: 17:13
Son Yorum: B. Bulut
Stray Hikaye ve Bitiş Açıklaması B. Bulut 0 281 10.09.2022 Saat: 20:13
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: