*  Lost Ark PVP Kılavuzu ve İpuçları
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
299
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
03.11.2022 Saat: 10:04


[Resim: LostArkPVPBoard.png]

Luterra Kalesi'ne ulaştığınızda, Savaş Seviyesi 27 civarında olan 'Luterra'yı Yeniden İnşa Etme' yan görevinin kilidini açacaksınız. Bu sizi şehrin kuzeyindeki Deneme Alanına yönlendirecek ve birkaç diyalog kutusundan sonra, PVP maçlarında sıraya girebilir. Daha sonra, PVP hotbar'ınızı düzenlemek için (alt+Z ile de yapılabilir) Proving Grounds Giriş Panosuna tıklayabilir veya tercih ettiğiniz oyun türünü seçebilirsiniz.

Daha büyük bir ilişki istiyorsanız, giriş için daha kapsamlı gereksinimleri olan Ortak Savaşlar da vardır. Bunlar, her biri kendi oyun moduna sahip farklı haritalar içerir ve bir, üç veya altı kişilik tam bir ekip halinde katılabilir. Co-Op Savaşları diğer oyun modlarından daha büyük ve daha kapsamlı olduğundan, hem diğer oyun modlarında hem de seçtiğiniz sınıfta kendinizi rahat hissedene kadar onları saklamak en iyisidir.

[Resim: LostArkBookOfCoord.png]

Ön koşul görevini tamamladığınızda, PVP becerilerinizi kurduğunuz Koordinasyon Kitabı'na erişebileceksiniz. Hangisini kullanacağınıza karar verirken PVE için listelenenden ziyade yeteneğinizin PVP açıklamasını okumayı unutmayın, hangisini Alt ile değiştirebilirsiniz. Tıpkı ana oyunda olduğu gibi, yetenek puanlarınızı tercihinize göre bölecek ve onlara ne kadar yetenek puanı ayırdığınıza bağlı olarak daha fazla etki kazanacaksınız.

Ayrıca altı farklı istatistik arasında 1000 puan ayırmanız gerekiyor: Kritik, Uzmanlık, Hakimiyet, Çabukluk, Dayanıklılık ve Uzmanlık. Kural olarak, Çabukluk, puanlarınızın çoğunu koymak için her zaman iyi bir özelliktir.

Çoğu yapı için Swiftness'e 750 puan tahsis etmek ve ardından kalan 250 puanı Uzmanlık veya Hakimiyet arasında dağıtmak çok yaygındır. Crit'te tek bir puan da iyi bir yatırımdır ve her zaman kritik bir vuruş şansınız olduğunu garanti eder.

[Resim: LostArkPreGamePVP.png]
 
Sınıf rolünüz - güçlü ve zayıf yönleriniz dahil - PVP'de bile geçerlidir! Nişancı olarak oynuyorsanız, düşman ekibindeki herhangi birine yakın ve kişisel olmanız için hiçbir neden yoktur ve yumuşacık suikastçılar, ana oyunda olduğu gibi PVP'de de yumuşacıktır. Müttefiklerinizi güçlendirebilir veya iyileştirebilirseniz, bunu yapmayı unutmayın!
 
 
CC'niz PVP'de ana oyunda olduğu kadar etkili değil; Sersemletmeleriniz ve savurmalarınız normal düşmanlarla savaştıkları sürece uzun süre dayanmaz, bu nedenle sahip olduğunuz CC'yi saymak, bekleme süresi sona erdiğinde olduğundan çok daha önemlidir.
 
 
Hotbar'ınızı kurarken, hangi kombinasyonların iyi bir "patlama" yaptığını veya mümkün olduğu kadar çabuk hasar vermek için hangi becerilerin birleştirilebileceğini düşünün. Bu, bir düşmanın sağlığının yarısının altında olduğunda çok önemlidir, çünkü içeri girip onları patlatmaya çalışmak için en iyi zaman budur. Patlama pencereniz kapalıyken dikkatli oynayın, özellikle de rakibinizin size aynısını yapıp yapamayacağından emin değilseniz!
 
 Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lost Ark Korsan Paraları Nasıl Alınır? B. Bulut 0 436 03.11.2022 Saat: 10:19
Son Yorum: B. Bulut
Lost Ark Ticaret Becerileri Rehberi B. Bulut 0 313 03.11.2022 Saat: 10:13
Son Yorum: B. Bulut
Lost Ark Eski Teçhizatla Ne Yapılır? B. Bulut 0 267 03.11.2022 Saat: 10:09
Son Yorum: B. Bulut
Lost Ark Gelişmiş İpuçları B. Bulut 0 724 03.11.2022 Saat: 10:01
Son Yorum: B. Bulut
Lost Ark Glaivier Hazırlık Kılavuzu B. Bulut 0 309 03.11.2022 Saat: 09:56
Son Yorum: B. Bulut
Lost Ark Yeni Başlayanlar İçin İpuçları ve Stratejiler B. Bulut 0 315 02.11.2022 Saat: 19:19
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: