*  Mafia City: Çete ve Zafer Stratejisi
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
314
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
02.12.2022 Saat: 10:27


[Resim: aMpvVQn.jpg]

Çete Türleri. Çeteler 4 ana tipten oluşur: Kamplarda ve Oto Center'da ayrı ayrı eğitilebilen Cani, Motorcu, Nişancı ve Oto. Her tür, farklı yetenek ve özelliklere sahip en az 2 kategori içerir. Ayrıntılar her çete için ayrı ayrı görüntülenebilir.

Acımasızlar Çetesi. Acımasızlar, yakın dövüş çetesi olarak bilinen kaslardır. Acımasızlar, Zdoravyakov ve Zorbalar olarak ikiye ayrılır. Sağlıklı insanların Koruma ve Sağlık seviyesi daha yüksektir, mükemmel savunucular, eğitim için ilk etapta tavsiye edilir. Zorbalar, yüksek saldırı hasarı vermede üstün olan çetelerdir.

Motorcu çeteleri. Motorcular savaş sırasında katildir. Uzaktaki birliklerin düşmanına saldırma şansları var. Motorcular, Bikers ve Ringleaders olarak ikiye ayrılır. Motorcular yakın dövüşe katılırlar, özellikleri dengelidir. Uzaktaki birliklerin düşmanına saldırabilirler. Kışkırtıcılar uzaktaki birlikler gibidir, bu yüzden düşman Motorcular tarafından saldırıya uğrayabilirler.

Çete Atıcıları. Oklar ana uzak birliklerdir. Atıcılar, Atıcılar ve Keskin Nişancılar olarak ayrılır. Atıcı, tur başına iki kez saldırabilir, ancak canı gibi saldırı seviyesi de düşüktür. Keskin nişancılar, Villa'yı savunurken yüksek bir Saldırıya ve hatta bir Saldırı bonusuna sahiptir.

Çeteler Oto. Arabalar en yüksek yüke, aynı zamanda en düşük hıza sahiptir. Arabalar Havadan BM ve Silahlı Kuryeler olarak ikiye ayrılır. Havadaki BM'ler yakın dövüşçülerdir, Villa'yı savunurken ek bir Saldırı bonusu alırlar. Silahlı Kuryeler, en geniş Saldırı yarıçapına ve en yüksek Saldırı gücüne sahip uzak birliklere aittir. Ancak her iki turda yalnızca bir kez saldırabilirler.

Koruma çetelerinin Sağlığı ve Korumayı artırması gerekir, örneğin: Büyük Adamlar ve Silahlı Kuryeler. Saldıran Çetelerin Saldırılarını artırmaları gerekir, örneğin: Motorcular, Shooter'lar, Keskin Nişancılar ve Zorbalar.

Savaş stratejisi. Savaş başlamadan önce, düşman çetesinin bileşimini tanımak için casusluk yapmaya değer. Elde edilen verilere dayanarak, doğru stratejiyi oluşturun ve etkili bir saldırı gerçekleştirin, böylece maliyetleri düşürün ve mükemmel bir sonuç alın. Bir saldırıya başlamadan önce, doğru kahramanları seçmeye çalışın, örneğin, bu saldırıda Motorculara vurgu yapılıyorsa, Motorculara bonus verebilecek kahramanları kullanmak daha iyidir.

Kahramanların açıklaması. Her kahramanın çeşitli özellikleri geliştirebilecek özel becerileri vardır, örneğin: Sylvia, Sokak Gruplarının yok edilmesinde yardımcı olabilir, başka bir oyuncuya saldırmak için birlik göndermeniz gerekirse, Milena veya Napalma gibi kahramanları seçebilirsiniz - bunlar, karakterlerini güçlendirebilirler. takım. Yetenekler ve verdikleri bonuslar hakkında daha detaylı bilgiyi kahramanın arayüzünde bulabilirsiniz.

Teçhizat. Ekipman, Bantlara kolayca kazanabileceğiniz bonus özellikler ekleyebilir, bu nedenle savaştan önce Banda'yı tam olarak donatın. Farklı donanımlar farklı özellikler ekler:

Suç operasyonları. Şehir içindeki çete hareketleri suç operasyonlarıdır. Suç operasyonunun boyutu büyük ölçüde restorana ve yatırıma bağlıdır. Bir seferde gönderilen Çetelerin sayısı, yatırım yoluyla veya VIP seviyesini 8. seviyeye veya daha yükseğe çıkararak artırılabilir.

Başka bir oyuncuya saldırırken çetenin yükü neden daha az? Yeni gelenleri korumak için, saldırı patronunun çete yükü, sıradan kaynakları yağmalarken yüke kıyasla otomatik olarak %50 azaltılacaktır.

Çetenin ek özellikleri. Her çete türü, belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra ek özellikler alacaktır. Özelliklere genel bakışta ayrıntıları kontrol edebilirsiniz.

Çete yükseltme işlevi. Villanız 15. seviyeye ulaştığında Çete Yükseltme işlevi otomatik olarak etkinleştirilecektir. Çetelerin özelliklerini iyileştirmek için "Geliştirilmiş Hormon" kullanmak gerekir. Nitelikler, mevcut türdeki tüm çeteler için etkilidir. Güçlendirilmiş Hormon, şehirdeki Ares paralı askerini yenerek elde edilebilir.

Çeteleri geliştirmek için kurallar. "Geliştir"e her tıkladığınızda, mevcut Çetenin gelişme düzeyine birkaç deneyim puanı eklersiniz. Belirli bir deneyim değerini rastgele her artırdığınızda, Girit alacaksınız. günde ilk 10 kez vurun (puan sayısı katlanacaktır). Tecrübe değeri gerekli seviyeye ulaştıktan sonra, özellik rastgele seçilecektir.

Özellikler genel bakış sayfasında, genel Özellikler'e ve bu tür Çeteler tarafından özellikleri alma olasılığına bakabilirsiniz. Bir seviyeyi geliştirmek için gerekli olanın ötesindeki deneyim, bir sonraki seviyede tutulmayacaktır. Belirli bir Çete türünü Geliştir'e her tıkladığınızda, tüketim birikecek ve birikmiş tüketim ertesi gün sıfırlanacaktır.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mafia City: Klan Görevleri B. Bulut 0 299 02.12.2022 Saat: 10:30
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: