*  Mobile Legends Error 86 Hata Çözümü
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
273
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
12.01.2023 Saat: 14:12


Mobile Legends : Bang Bang'ta Error 86 hatasını nasıl çözebileceğimizi anlatacağım.
Mobile Legends Error 86 sorunu oyuncuların son zamanlarda denk geldiği bir hata olup oyuna girişi engellemektedir. “Mobile Legends : Bang Bang internet bağlantı sorunu” veya“ bağlantınız stabilize değil ” gibi hatalar ile karşılaşılmaktadır.

Genellikle bağlantınızın yeterli düzeyde olmamasından kaynaklanan hatayı çözmek için çeşitli yollar mevcuttur. Hata, genellikle oyunun sunucuyla bağlantı kuramamasından dolayı oluyor.

[Resim: iIhirnP.jpg]

VPN ile Bağlanmak

Mobile Legends : Bang Bang Error 86 için ilk çözüm yolumuz VPN uygulaması kullanmak. Eğer bir oyunun sunucusu kullandığımız internet sağlayıcımız tarafından engellenmişse sunucuyla doğrudan bağlantı kuramayız. Bunun için VPN uygulaması indirmemiz gerekir. Bulunduğumuz yerden farklı bir konumda gösteren uygulama ile oyuna giriş yapmak mümkün. Hem Wi-Fi hem de mobil veri üzerinde aktif çalışan bir VPN uygulaması bulmak zor. Çoğu VPN sağlayıcısı sadece WiFi üzerinden izin sağlıyor. VPN uygulamasını kurduktan sonra yapacağınız tek şey “Connect” yani bağlan butonuna tıklamaktır. Karşınıza çıkacak olan penceredeki izin ver seçeneğine tıklayarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Kablosuz Ağ (Wi-Fi) Üzerinden Bağlanmak

Oldukça basit ama etkili bir yöntem ise Kablosuz ağ üzerinden bağlanmak olacaktır. Mobile Legends : Bang Bang sunucuları pek stabil değildir ve mobil veri üzerinden ping yükselirken Error 86 gibi hatalarla karşılaşmak mümkündür.Mobil veri ile giriş yapacak olursak oyunda ayarlar kısmından internet optimizasyon seçeneklerini seçeceğiz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mobile Legends Kaynak Zaman Aşımına Uğradı Hatası B. Bulut 0 1,099 12.01.2023 Saat: 14:16
Son Yorum: B. Bulut
Perulu espor takımı Mobile Legends World Cup: Bang Bang'e katılmaya hak kazandı B. Bulut 0 323 02.11.2022 Saat: 20:32
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: