*  New World Fraksiyon Nasıl Seçilir ve Fraksiyon Faydaları?
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
243
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
246
(Rep Puanı)
#1
22.11.2022 Saat: 12:20


Yeni Dünya'da üç Gruptan birine katılmanız gerekecek: Çapulcular, Sendika veya Mutabakat. Her fraksiyonun kendine has avantajları ve özel öğeleri vardır, bu nedenle seçtiğiniz fraksiyon birkaç faktöre bağlıdır. Bu Yeni Dünya Grupları kılavuz sayfasında, bir fraksiyonda olmanın avantajlarını, bir fraksiyona nasıl katılacağınızı, hizipinizi nasıl değiştireceğinizi ve daha fazlasını okuyacaksınız.

[Resim: LNqbjj0.jpg]
Her grup ve avantajları hakkında daha fazla bilgiye atlamak için aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayın veya dokunun:
 
Bir Fraksiyona Katılmanın Faydaları
Yeni Dünyanın Grupları, başka yollarla elde edilemeyen özel istatistik avantajları, özel ekipman, mallar ve daha fazlasını sağlayan bağlılıklardır. Bunlar oyuncu loncaları değil, bunun yerine alanlardaki hakimiyetleri oyununuzu etkileyebilecek geniş kapsamlı gruplardır.

İhtilaf Görevlerini tamamlamak, İhtilafınızdaki itibarınızı artırmanın yanı sıra İhtilaf Jetonları ile sizi ödüllendirir. Fraksiyon Jetonları, yalnızca seçtiğiniz fraksiyona bağlı belirli ekipman, malzeme veya sarf malzemeleri için ticaret yapmak için kullanılır.

Fraksiyon Liderinizle etkileşim kurarak aynı anda en fazla altı Fraksiyon Görevini kabul edebilirsiniz. Grup Görevleri, PvE ve PvP arasında bölünmüştür. Ödüllerinizi almak için Grup Görevlerini tamamladıktan sonra Grup Liderinizle konuşun.

Fraksiyonun için gerekli miktarda itibar kazandıktan sonra, tamamlandığında Fraksiyon Sıralamanı yükseltecek bir göreve katılabileceksin. Zorlukla kazandığınız Faction Jetonlarınızla ticaret yapabileceğiniz daha fazla yeni ekipman, kozmetik, malzeme, sarf malzemesi ve daha fazlasının kilidini açan ilk aşamadan sonra her Faction'ın beş kademesi vardır.

Gruplar ayrıca bölge kontrolü ve grup savaşları başlatacak. Grup savaşları, toprağı fethetmek ve bölgesel bir avantaj elde etmek için 50'ye 50 oyunculu kuşatma savaşında sizi müttefiklerin yanında diğer gruplara karşı yarıştıracak. Bölgeleri kontrol etmek, fraksiyonunuzun artan XP, atölye kullanım maliyetinin düşürülmesi, hızlı seyahatin soğuma sürelerinin düşürülmesi ve bölgeler içinde daha fazlası gibi avantajlar elde etmesini sağlar.

Her hizip içinde şirketler adı verilen gruplar oluşturabilir veya bunlara katılabilirsiniz. 
Şirketler, birlikte görevlere gitmek, malzeme ticareti yapmak ve daha fazlası için 100 kişiye kadar olan loncalardır. Her şirketin yalnızca bir tür fraksiyonu olabilir, bu nedenle, örneğin Çapulculara katıldıysanız, şirketinizde Mutabakat veya Sendika üyesi olamaz.

Tarafınızı ilk kez değiştirdikten sonra, 120 gün boyunca tekrar değiştirmenize izin verilmeyecektir. Fraksiyonları değiştirmek, Faction Jetonları ile birlikte Faction Rütbenizi de sıfırlayacaktır.

Grupları şu anda en fazla bölgeyi kontrol eden başka bir gruba değiştiremezsiniz. Oyunda zayıf bir mekaniği var, bu yüzden yetişmek için geride hiçbir Grup kalmıyor, ancak bu mekaniğin düzgün bir şekilde uygulandığını henüz görmedik.
 
Çapulcular
Çapulcular, Çapulcu Komutanı Rodger Purcell tarafından yönetiliyor. Rodger güce, disipline ve azme inanır. Adaya düzen getirmenin tek yolu, saf iradeyle çatışma çıkarmaktır. Rodger mesajında ​​mutlaktır ve bunun doğru olabileceğine fazlasıyla inanır.
 
Sendika
Sendika, Sendika Simyacısı Gyles Tuit tarafından yönetiliyor. Gyles, diğer liderlerin kafa karışıklığının farkında olmadığına ve Sendika'nın mantık, anlayış ve akıl yoluyla yasak bilginin gücünü kullanacağına inanıyor. Gyles diğer liderlere tepeden bakıyor ve bu duruşu duyurmaktan çekinmiyor.
 
Antlaşma
Mutabakat, Mutabakat Yargılayıcısı Mora Owgan tarafından yönetilmektedir. Mora, Çapulculardan Purcell'e karşı dikkatli olmanızı söylüyor ve Purcell'in karizması sizi başıboş bırakabilir. Mora'nın güçlü inançları var, ayartmaya karşı koyman için seni kutsuyor; üstesinden gelinmesi kolay bir iş olmadığını kendisi de biliyor.

Marauders, The Syndicate ve The Covenant of Aeternum sürekli olarak kasaba ve bölgelerin komutası için mücadele ediyor. Ortak kişisel önem, Monarch's Bluff'un yerleşim duvarları içinde genel bir anlaşmaya yol açtı.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
V Rising Coarse Thread Nasıl Bulunur? B. Bulut 0 224 26.05.2023 Saat: 16:53
Son Yorum: B. Bulut
V Rising Demir Cevheri Konumları: Demir Cevheri Nasıl Elde Edilir ve Çiftlik Yapılır B. Bulut 0 249 26.05.2023 Saat: 16:47
Son Yorum: B. Bulut
Sifu Seviyeler Nasıl Tekrar Oynanır? / How to Replay Levels? B. Bulut 0 564 06.01.2023 Saat: 11:02
Son Yorum: B. Bulut
Sifu Ölüm Sayacı Nasıl Sıfırlanır? / How to Reset Sifu Death Counter? B. Bulut 0 987 05.01.2023 Saat: 23:55
Son Yorum: B. Bulut
Sifu Tapınaklar Nasıl Kullanılır? / How to Use Sifu Temples? B. Bulut 0 355 05.01.2023 Saat: 23:41
Son Yorum: B. Bulut
Crisis Core - Final Fantasy 7 Buster Sword Becerisi Nasıl Yükseltilir? B. Bulut 0 967 24.12.2022 Saat: 13:51
Son Yorum: B. Bulut
Crisis Core - Final Fantasy 7 Tüm Çağrılar Nasıl Alınır? B. Bulut 0 837 24.12.2022 Saat: 13:48
Son Yorum: B. Bulut
Warzone 2'de Silahların Hızla Seviyesi Nasıl Yükseltilir? B. Bulut 0 659 11.12.2022 Saat: 17:00
Son Yorum: B. Bulut
Mobile Legends Adventure: Sığınak Nasıl Etkili Kullanılır? B. Bulut 0 294 02.12.2022 Saat: 14:58
Son Yorum: B. Bulut
Ücretsiz Fortnite Stormtrooper Görünümü Nasıl Alınır? B. Bulut 0 314 27.11.2022 Saat: 22:39
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: