Anket Kiriko Karakterini Beğendiniz mi ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Beğendim
100.00%
2 100.00%
Beğenmedim
0%
0 0%
Toplam: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

*  Overwatch 2'nin Bir Sonraki Destek Kahramanı Şifa Ninjası Kiriko
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
259
( Okunma )
Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi

Admin
568
(Mesajlar)
499
(Konular)
24.08.2022
(Kayıt Tarihi)
245
(Rep Puanı)
15.09.2022 Saat: 17:15

Overwatch, en son Destek karakteri olarak kadroya katılan iyileştirici bir ninja olan en yeni kahramanı olan Kiriko'yu duyurdu.

[Resim: content_6323103464996_76298.jpg]

Kiriko, onu yeğeni gibi gören Shimada kardeşler Hanzo ve Genji ile birlikte büyüyen bir ninja şifacısıdır. Kiriko'ya Kitsune ruhu yardım eder ve Suzu'yu müttefiklerine veya düşmanlarına karşı koruyabilir.

Kiriko'nun koruması Suzu, vurulduğunda müttefikleri kısa süreliğine dokunulmaz kılar ve onları çoğu olumsuz etkiden arındırır. İyileştirme Ofuda'sı, hedeflenen müttefikler arayan bir şifa tılsım patlaması kanalize eder.

Kiriko ayrıca Hızlı Adım atabilir ve duvarlardan bile bir müttefike ışınlanabilir. Hatta Hanzo ve Genji gibi duvara tırmanabilir.

Kiriko'nun Ultimate'i, yoluna çıkan müttefiklerin hareketini, saldırı hızını ve bekleme sürelerini hızlandıran bir tilki ruhunu çağırabildiği Kitsune Rush'tır.

Blizzard, Kiriko'yu Overwatch 2 için Birinci Sezon savaş biletinin bir parçası olarak yayınlayacak. Orijinal Overwatch'a zaten sahip olan her oyuncuya verilen Premium Savaş Bileti veya Kurucular Paketi'ni satın alan herkes için hemen mevcut olacak. Kiriko ayrıca, ücretsiz pist savaş geçişinde Seviye 55'te açılacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Overwatch 2'nin Kahraman Tasarımcısı Blizzard'dan Ayrıldı B. Bulut 1 359 23.09.2022 Saat: 08:33
Son Yorum: admin
İşte Overwatch 2'nin Battle Pass'a Yeni Karakterler Eklemesinin Nedenleri B. Bulut 0 285 15.09.2022 Saat: 16:51
Son Yorum: B. Bulut

Hızlı Menü: